Karcagi Szakképzési Centrum

OM kód: 203040/008 | (5440) Kunszentmárton, Kossuth Lajos út 37

Karcagi SZC Kunszentmártoni Technikum és Szakképző Iskola

HírekKözérdekű adatokCLASSROOMKRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2024. szept. 2.

Pintér Edit

    Álláshirdetés

    Álláshirdetés rendszergazdai pozícióra!

    a Munka törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvény alapján

    Pályázatot hirdet

    rendszergazda

    Munkakör betöltésére.

    A munkaviszony időtartama:

    Határozott idejű

    Foglalkoztatás jellege:

    Teljes munkaidős munkaviszony

    A munkavégzés helye:

    Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye, 5440 Kunszentmárton, Kossuth Lajos út 37.

    A munkakörbe tartozó, lényeges feladatok:

    • Karbantartja az alapvető informatikai berendezéseket, beleértve az operációs rendszereket, biztonsági eszközöket, alkalmazásokat, szervereket, e-mail rendszereket, laptopokat, asztali számítógépeket, szoftvereket és hardvereket
    • Hardver- és szoftverhibák elhárítása diagnosztika futtatásával, a problémák és megoldások dokumentálásával, a problémák rangsorolásával és azok hatásainak felmérésével
    • Kamera- és biztonsági rendszerekhez kapcsolódó IT támogatás
    • Iskolai adminisztrációs szoftverek teljes körű karbantartása
    • Műszaki dokumentációk, kézikönyvek és informatikai irányelvek megfelelő dokumentálása további belső használatra

    Munkabér:

    A munkabér a felek közötti megállapodáson, illetve a munka törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvény, a szakképzésről szóló 2019. évi LXXX. törvény, valamint a szakképzésről szóló törvény végrehajtásáról szóló 12/2020. (II. 7) Kormányrendelet vonatkozó rendelkezésein alapul.

    Pályázati feltételek:

    • Főiskolai vagy középfokú szakirányú végzettség
    • Magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség.

    Előnyt jelent:

    • Korábbi tapasztalat a rendszergazda szerepkörben
    • Legalább 1-3 év releváns tapasztalat

    A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

    • Szakmai önéletrajz.
    • Az álláshely betöltéséhez szükséges végzettség, szakképzettség meglétét igazoló okmányok másolata.
    • A pályázó aláírt nyilatkozata arról, hogy hozzájárul a személyes adatainak a pályázattal kapcsolatos kezeléséhez, valamint a teljes pályázati anyagának harmadik személy részére történő továbbításához.

    A munkakör betöltésének várható időpontja:

    A munkakör legkorábban 2023. szeptember 03. napjától tölthető be.

    A pályázat benyújtásának határideje: Az állás betöltéséig.

    A pályázatok benyújtásának módja:

    • Elektronikus úton Pintér Edit igazgató részére a edit@ktszi.hu e-mail címen keresztül vagy
    • Postai úton a Karcagi SZC Kunszentmártoni Technikum és Szakképző Iskola 5440 Kunszentmárton, Kossuth Lajos út 37. címére történő megküldése.

    Kérjük a borítékon feltüntetni a munkakör megnevezését: rendszergazda

    A pályázat elbírálásának módja, rendje:

    A pályázati elbeszélgetésre történő behívás előzetes kiválasztás alapján történik.

    A pályázat elbírálásának határideje: Az állás betöltéséig.

    A pályázati kiírás közzétételének helye:

    Karcagi SZC Kunszentmártoni Technikum és Szakképző Iskola | EDIR (ktszi.hu)

    A munkáltatóval kapcsolatban további információt a Karcagi SZC Kunszentmártoni Technikum és Szakképző Iskola | EDIR (ktszi.hu) honlapon szerezhet.

    KAPCSOLÓDÓ HÍREK

    Pótbeiratkozás

    Tisztelt Szülők! Kedves Diákok! Augusztus 28-án, 8:00 - 12:00-ig pótbeiratkozást tartunk! Várunk minden kedves érdeklődőt és jelentkezőt!

    2024. aug. 27.

    Pintér Edit

    Tanévkezdés

    Tanévkezdés

    Kedves Diákok! Újabb tanév kezdődik, melynek megnyitására szeptember 2-án, reggel 8 órakor kerül sor a "K" épületben (Kossuth utca 37.) Sikeres tanévet kívánunk mindenkinek!

    Pintér Edit

    Nyáriszüneti ügyelet

    Tisztelt Olvasó! A nyáriszünetben ügyeletünk minden hét szerdán van 8:00-12:00 óráig!

    2024. júl. 2.

    Pintér Edit

    Partnereink

    (5440) Kunszentmárton, Kossuth Lajos út 37

    Telefon: (06 56) 461 144

    E-mail: suli@ktszi.hu

    OM azonosító: 203040/008

    2024Karcagi SZC Kunszentmártoni Technikum és Szakképző Iskola